Asistent/asistentka místostarosty a kanceláře úřadu Městského úřadu Písek / Odborní asistenti v administrativě

FirmaMěsto Písek
ÚvazekHPP
Mzda20 130 Kč až 29 520 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Druh práce: zajišťování specializovaných organizačních a koordinačních činností a agend orgánů samosprávy

Náplň práce:
- zabezpečení činností sekretariátu,
spisové a administrativní práce,
evidence právních a vnitřních předpisů města,
vedení centrální evidence vyřizování stížností a petic,
vedení agendy komisí a výborů, zpracovávání materiálů pro jednání rady a zastupitelstva města, zveřejňování zápisů v interním systému a na webových stránkách města,
zveřejňování smluv v registru smluv,
zveřejňování záznamů o poskytnutých informacích na webových stránkách města,
plnění dalších úkolů dle pokynů 3. místostarosty a vedoucího odboru,
správa participativního rozpočtu města.
Místo výkonu práce: Písek
Doba výkonu práce: doba určitá
Předpokládaný nástup: 01.06.2024 nebo dle dohody
Platové podmínky: platová třída 8 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. – příloha č. 1
(plat se stanoví podle délky započitatelné praxe + příplatky)
Bonusy: příspěvky ze sociálního fondu (příspěvek na penzijní připojištění, rekreaci, stravenky)

Požadavky:

minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou,
výborná znalost práce s počítačem (zejména Microsoft Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
řidičský průkaz minimálně skupiny B – aktivní řidič,
organizační a komunikační dovednosti,
schopnost samostatné práce a aktivního přístupu k řešení problémů,
praxe ve veřejné správě na uvedeném úseku výhodou.
Písemnou přihlášku do výběrového řízení spolu s povinnými přílohami zašlete na adresu:
Městský úřad Písek, kancelář úřadu, Ing. Lenka Nohejlová, Velké náměstí 114, 397 19 Písek
nebo odevzdejte na podatelně MÚ Písek nejpozději do 22.04.2024.
Za rozhodující se považuje datum přijetí na podatelně MÚ.
Obálku s přihláškou označte „Výběrové řízení – sekretariát“.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Velké náměstí 114/3, Písek - Písek - Vnitřní Město, 39701, Česko
mzda, plat (hrubý):20 130 Kč až 29 520 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 06. 2024
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2027

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Město Písek, IČ: 00249998
datum zveřejnění nabídky práce:15. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Lenka Nohejlová
telefon:382 330 203
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://www.mesto-pisek.cz/oznameni-o-vyhlaseni-vr-na-misto-asistenta-asistentky-mistostarosty-a-kancelare-uradu/d-55126/p1=30834

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Město Písek u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 20 130 Kč až 29 520 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Velké náměstí 114/3, Písek - Písek - Vnitřní Město, 39701, Česko ; Nástup: 01. 06. 2024 ; do: 30. 06. 2027 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.